PRODAVAČ poutní prodejny VELEHRAD

13.9.2018

Náplň práce:

Prezentace a prodej zboží:
  • Úprava zboží k prodeji
  • Komunikace se zákazníkem
  • Přijímání objednávek zákazníků a jejich vyřizování
  • Přejímání, kontrola a skladování zboží
  • Práce na pokladním systému
  • Úprava a úklid prodejny

Zajišťování provozu svěřené prodejny v době nepřítomnosti vedoucího.

Požadujeme:

Praxi na obdobné pozici výhodou.
Uživatelská znalost PC a práce v jakémkoliv skladovém či informačním systému.
Příjemné vystupování, kultivovaný projev, samostatnost a pečlivost.

Nabízíme:

Zajímavou práci v nakladatelství s dlouholetou tradicí.
Pracovní poměr na dobu neurčitou na hlavní či částečný úvazek.
Příjemné pracovní prostředí.
Osobní ohodnocení, stravenky.
Nástup ihned nebo dle dohody.
Místo práce: Velehrad, poutní prodejna KNA.

Životopis zasílejte na email: poutni.prodejna@kna.cz

Kontakt: Pavla Žáková Šupáková, telefon: +420 573 034 150

www.kna.cz
www.ikarmel.cz

Autor: Jiří Okleštěk   |   Sekce: Volná místa   |   Tisk   |   Poslat článek známému